fbpx

Nafta ja gaas, EOR, bioremediation, veepuhastus, EPC Industrial

Proba Merx facile emptorem reperit

Mida me teeme

Complus Systems Groups kaupleb nafta ja gaasi tootmisahela järgmise etapi toodete, naftakeemiatoodete (PP, HDPE ja LDPE), nafta- ja gaasitööstuse seadmete ja naftaväljade jaoks mõeldud erinevate kemikaalidega. Lisaks toodab Complus Systems Group (USA-s) ensüümidel ja tipptehnoloogilistel nanoosakestel põhinevaid EOR Enhanced Oil Recovery tooteid. Lisaks toodame ja müüme ka täielikku tootesarja süsivesinikega saastunud pinnase ja vee bioremediatsiooniks. Lõpuks, kuid mitte vähemtähtsana, müüme reovee puhastamiseks ka uuenduslikke kavitatsioonil põhinevaid tööstusseadmeid.

EOR ja bioremediation

EOR (Enhanced Oil Recovery) toodete projekteerimine ja tootmine, mis põhinevad konstrueeritud ensüümidel ja tipptasemel nanotehnoloogial.

MPR  Veepuhastus

Reovee ohustamine, ülesvoolu toodetud vesi ja magestamine uuendusliku kavitatsioonil põhineva MPR-ga (Multi Phase Reactor).

Kauplemine + nafta ja gaas

Tänu pikaajalistele sidemetele suuremate all- ja ülesvoolu tootjatega saame kaubelda nafta- ja gaasitoodetega. Pakkumise soovi korral võtke meiega ühendust lehel Kontaktid. Püüame alati iga taotluse rahuldada.

EPC + tööstuslik

Oleme aastaid loonud keeruka ettevõtte, millel on oskuslikud meeskonnad ja võimalused, mis võimaldavad meil hoolitseda oma klientide täielike vajaduste eest nende nafta- ja maagaasirajatiste elutsükli mis tahes punktis.

Meie äriosakonnad

Complus Systems Group keskendub peamiselt kaheksale äridivisjonile: nafta- ja gaasitoodete ning energiasäästutoodete kauplemine, naftakeemiatooted, keemiatoodete tootmine ja müük, innovatsioonitehnoloogia, nafta ja gaasi tööstusseadmed, reoveepuhastus ja äriteenused.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Jagage meie veebisaiti sotsiaalvõrgustikes

Palun jagage meie veebisaiti sotsiaalmeedias. AITÄH !!!