fbpx

Tutvuge meie meeskonnaga

Complus Systems Group´is hõlmab meie mitmekesine taust ning eetos nii lääne kui ka ida kultuuri. Kombineeritud distsipliinid võimaldavad meil tõhusalt suhelda tõeliste kvalifitseeritud tarnijate ja ostjatega ning neid hoida. Pikaajaline kogemus õigus-, finants- ja pangandussektoris ning kõrgtehnoloogia valdkonnas võimaldab Complus Systems Group´il pakkuda jätkusuutlikku silda äri juhtimisel Euroopasse, Aasiasse ja USA-sse.
Stefano Ferrari
Stefano FerrariTegevjuht ja asutajastefano@complusystems.com
Enne Complus Sytems'i asutamist oli Itaalia kodanik Stefano Kaug-Ida piirkonna vastutavas ettevõttes Alcatel TLC ekspordijuht. Stefano ametiaeg keskendus TLC globaalsetele turgudele, nafta maailmaturgudele, varahaldusele ja erakapitalile. Stefano on olnud ka vanemrollides ansamblites Italtel, Lucent ja Nettest. Stefano pikaajaline kogemus loeb otsestest suhetest tippjuhtidega suuremates naftatootmisettevõtetes nagu ENI, Lukoil, CNPC ja Socar. Stefanol õnnestus Hiinas ja USA-s edukalt arvukalt naftatehinguid tuua. Stefano on Complus Systems Groupi tegevjuht.
Carlo Paul Kuhn
Carlo Paul KuhnEuroopa peadirektorcarlo.kuhn@complusystems.com
Šveitsi kodanik Carlo Paul Kuhn on Complus Systems Groupi ja Complus Tradingi tegevdirektor Itaalias ja Šveitsis ning juhib grupi kohalikke tegevusi Euroopas ja Venemaal. Enne liitumist Complus Systems Groupiga töötas Karl direktorina ettevõtetes nagu ASCOM, MOTOROLA ja ITALTEL. Karl küpsetas suurepäraseid oskusi ja kogemusi finants- ja pangandussüsteemis.
Barry Haugh
Barry HaughPõhja-Ameerika peadirektorbarry.haugh@complustrading.com
USA kodanik Barry F. Haugh on Complus Tradingi Põhja-Ameerika osakonna tegevdirektor. Praegu Texases ja Virginias. Enne liitumist varakult Complus Tradinguga oli Barry logistika juhtimises õhu- ja maismaatranspordi alal ning aitas välja töötada UPSi õhutranspordi süsteemi. Mitmetes Mississippi jõest idas asuvates linnades operatsioonide seadistamine UPSi jaoks. Barryl on üle 30-aastane juhtimiskogemus, kasutades oma logistika-, klienditeenindus- ja müügioskusi, et aidata tehinguid positiivse lõpuni viia.
Ladd Naquin
Ladd NaquinPõhja-Ameerika keemiaosakonna juhatajaladd.naquin@complustrading.com
„Teie ettevõtte edu hoiab meid ka äris. Seetõttu otsime alati teie parimat huvi. " Ladd Naquin, Complus Equipment & Chemicals Manger keemiatooted, mis on Complus Systems Groupi osakond, rajas oma pereettevõtte maast madalast. Oma kogemustest naftaväljade tugitööstuses teab ta, mida soovite ja vajate. Complus Equipment & Chemicals pakub usaldusväärseid, suure jõudlusega tooteid ja ausat, teadlikku müügimeeskonda. Complus Equipment & Chemicals meeskonnal, kuhu kuuluvad insenerid ja diplomeeritud laborandid, on enam kui 85-aastane kogemus.
Brad Mothersbaugh
Brad MothersbaughPõhja-Ameerika finantsjuhtbrad.mothersbaugh@complustrading.com
Brad Mothersbaugh on rohkem kui 35-aastase kogemusega raamatupidaja. Ta on töötanud avalikult kaubeldava rahvusvahelise merealuse ehitusettevõtte kontrolörina, kus ta juhtis kõiki igapäevaseid raamatupidamistoiminguid, igakuiseid sulgemisperioode ja kvartaalset finantsaruandlust vastavalt sisemise juhtimise, ettevõtte üldjuhtimise ja SEC-i nõuetele. Tal on eriline kogemus finantsteabe korrigeerimise ja sellega seotud SEC-i esitamiste alal ning ta on pakkunud nafta ja gaasi omandamise projektidele ning kohtuvaidluste projektidele vastavat hoolsusaruandlust ja raamatupidamisuuringuid. Tal on andeid nafta- ja gaasi-, kinnisvara- ja professionaalsete teenuste valdkonnas ning tema ametialaseks ametiks enne liitlahingutega tegelevate ettevõtete hulka kuuluvad: juhtivspetsialist nõustamisel; Toornafta ülemaailmse kaubanduse analüütik Chevron / Texaco jaoks, Caltexi / Ameerika ülemeredepartemangude avaliku sektori raamatupidamise ja GL-i kontroller.
Jun Wang
Jun WangAasia Vaikse ookeani piirkonna peadirektorjun.wang@complusystems.com
Jun Wang on Hiina kodanik, kes elab alates 12 aastast Soomes Helsingis. Jun on enam kui 15-aastase kogemusega professionaal, kes töötab nii Euroopas kui ka Aasias kaubanduse, projektide finantseerimise ja energeetika valdkonnas. Hr Wangi ainulaadne juhtimisstiil on viinud selleni, et ta on multikultuurilises keskkonnas edukalt tuvastanud ja arendanud ärivõimalusi. Jun on oma pikaajaliste suhete kaudu ja tänu oma pere kõrgele mõjule Hiinas Complus Tradingu peamiseks sidemeks Hiina ja teiste Aasia riikide SOE ostjatega.
Fausto Bianchi
Fausto BianchiFinantsjuhtfausto.bianchi@complusystems.com
Fausto on olnud erinevate tekstiili- / kaubandusturul tegutsevate Itaalia ettevõtete tegevjuht. Ta on olnud viis aastat Libeerias avatud Euroopa omanduses oleva panga juhatuse esimees, et tagada Libeerias investeerivatele ELi ettevõtetele pakutavate finantsteenuste kvaliteet ELis. Pank müüdi 2009. aastal pangale PHB (Platinum Habib BankGroup).
William L. Burns
William L. BurnsJuriidiline ametnikwilliam.burns@complusystems.com
Oma advokaadipraktikas tegelesin hageja kohtuprotsessiga, täpsemalt föderaalse kahju hüvitamise nõuetega, mis hõlmasid kohtuvaidluste kõiki etappe, alates nõuete hindamisest ja uurimisest kohtuprotsesside ja apellatsioonide kaudu. Suurem osa minu praktikast oli kohtumisel Hatfieldi ja kohtunik Molloyga Great Fallsi föderaalses ringkonnakohtus. Olin üle 25 aasta rahukohtunikuametis liustiku maakonna kohtunik ja tegelesin selles ametis laia spektriga tsiviil- ja kriminaalasjadega. Kohtunikuna omandasin laialdase kogemuse juriidiliste uuringute ja kohtuotsuste kirjutamise (käsitlesin rohkem kui 25 000 juhtumit), kohtu haldamise, eelarve koostamise, maakonnavolinike ja maakonnaprokuratuuri büroos töötamise, avalikkusega suhtlemise ning kontoris töötavate ametnike ja muu personali järelevalve alal samuti edukate valimiskampaaniate läbiviimine. Tegelesin küsimustega, mis puudutasid läbiotsimismääruste väljaandmist, karistuste määramist, žürii ja mittežürii kohtuprotsesside läbiviimist, samuti uurisin ja kirjutasin kohtuasjas kohtuasjades kohtuotsuseid. Rahvusvahelise ülikooli Concordia Audentese, Tallinna Tehnikaülikooli ja Tallinna Ülikooli õppejõuna olen oma õpetajakarjääris tunnustuse pälvinud.
Marco Alboni
Marco AlboniEuroopa müügijuhtmarco.alboni@complusystems.com
Marco on kogenud professionaal, kellel on üle 25-aastane kogemus toorainete, tööstus- ja keemiatoodetega kauplemisel nafta- ja gaasitööstuse, kõrgtehnoloogia, projektirahastamise ja energiasäästutööstuse jaoks nii Euroopas kui Aasias. Marco liitus Complus Systems Groupiga 2010. aastal.

Jaga meie veebisaiti

Palun jagage meie veebisaiti oma sotsiaalmeedias. AITÄH!!!