fbpx

Naftakeemiatooted

Naftakeemia (mõnikord lühendatult petchems) on keemiatooted, mis saadakse naftast rafineerimise teel. Mõned naftast valmistatud keemilised ühendid saadakse ka muudest fossiilkütustest, nagu kivisüsi või maagaas, või taastuvatest allikatest, nagu mais, palmipuu või suhkruroog.

Kaks kõige levinumat naftakeemiaklassi on olefiinid (sealhulgas etüleen ja propüleen) ja aromaatsed ühendid (sealhulgas benseeni, tolueeni ja ksüleeni isomeerid). Complus Systems Group võib pakkuda olefiintooteid, eelkõige uut või taaskasutatud PP-d, LDPE-d ja HDPE-d. Mis tahes soovi korral võtke meiega ühendust lehel Kontaktid.

Image

Võtke meiega ühendust juba täna ja hankige oma

Helista meile

EL +39 02 8719 9397

US +1 (830) 200 5119

või saatke meile e-kiri

info@complusystems.com

info@complustrading.com

Jaga meie veebisaiti

Palun jagage meie veebisaiti oma sotsiaalmeedias. AITÄH!!!

Complus Systems

2006. aastal asutatud erakaubandus- ja tootmisettevõte Complus Systems Group, mille peakorterid asuvad Tallinnas (Eestis), Milanos (Itaalia) ja Põhja-Ameerikas (Texas, USA), keskendub peamiselt kaheksale äridivisjonile: nafta- ja gaasitoodete kauplemine. samuti energiasäästutooted, naftakeemiatooted (HDPE, LDPE ja PP), keemiatoodete tootmine ja müük (EOR tooted täiustatud nafta taaskasutamiseks ning süsivesinikega saastunud vee ja pinnase bioremediatsiooni tooted), tehnoloogilised uuendused, naftatööstuse seadmed ning gaasi-, reoveepuhastus- ja äriteenused.