PETROKEEMILISED ÄRIVALDKONNAD

Kauplemine ringlussevõetud ja neitsi polüpropüleenist, kõrge tihedusega polüetüleenist ja madala tihedusega polüetüleenist

Naftakeemiatooted

Meil on hea meel pakkuda oma klientidele ringlussevõetud polüpropüleeni ja polüetüleeni väga agressiivsete hindadega. Kõigi taotluste korral võtke meiega otse ühendust.

Jaga meie veebisaiti

Palun jagage meie veebisaiti oma sotsiaalmeedias. AITÄH!!!

Firmast Complus Systems

2006. aastal asutatud sõltumatu ettevõte Complus Systems Group, mis asub Tallinnas, Eestis ja Itaalias Milanos, keskendub energia füüsilistele toodetele, loodusvaradele, samuti energiasäästutoodetele ja innovatsioonitehnoloogiatele. Meie globaalsed suhted võimaldavad meil pakkuda oma parima kvaliteediga tooteid ja teenuseid kvalifitseeritud klientidele ja vastaspooltele. Complus Systems Group on ettevõte, mille ärimudel põhineb sarnastel ajaloolistel alustel selliste ettevõtetega nagu Itaalia (ettevõtte omanikud on itaallased), kuid millel on selge 21. sajandi nägemus sellest, kuidas muutuvate tehnoloogiliste ja rahaliste nõudmistega meie globaalses ühiskonnas on muutnud majanduslikku ja poliitilist maastikku, et luua ainulaadseid võimalusi.