fbpx

Korporatiivne

MEIST

Meie ajalugu

Hr Stefano Ferrari ja hr Fausto Bianchi, kaks Itaalia ettevõtjat, tegid mõlemad oma turusegmentides edukat karjääri ja otsustasid 2006. aastal ühendada jõud ideega luua kontsern, mis suudaks edukalt tegutseda erinevates turusegmentides, nagu Oil & gaas, energeetika, finants- ja ärinõustamine, kõrgtehnoloogia, tööstuslik EPC, veetöötlus ja kauplemine. Igas turusegmendis ühendame jõud väga andekate inimestega, kellega meil oli võimalus kohtumise ajal kohtuda, et pakkuda parimaid tooteid (kas toodetud ettevõttesiseselt või kolmandate osapoolte partnerite kaudu) ja parimaid teenuseid (kas otse või kolmandate osapoolte partnerite kaudu). ). Tänapäeval pakub Complus Systems Group oma klientidele nii peamiselt USA-s ja EL-is toodetud/pakkutavaid tooteid kui teenuseid.

Complus team in China - 2012
Meie tooted ja teenused

Oma ülemaailmsete võrgustike liitude kaudu suudame sõlmida ostjatele tarnimislepinguid, mis vastavad globaalsete ostjate nõuetele. Peamiselt on Complus Systems Groupi kaasatud naftatarnijad eeltarnijad ja tõestatud kogemustega akrediteeritud üksused. Complus Systems Group keskendub kaheksale (8) suurele kaubaklassile, mis on tänapäevastes globaalsetes majandustes nõutavad põhitoiduained:

  • Energiatooted

  • Tööstustooted nafta- ja gaasiture

  • Roheline Energia

  • Naftakeemia

  • EOR ja Bioremediation tooted

  • Veepuhastus

  • Innovatsioonitehnoloogia

  • Äriteenused

Image

Võtke meiega ühendust juba täna ja hankige oma

Image

Sõna tegevjuhilt

Ehitame oma teenused ja tooted oma väärtuste esindamiseks.

Complus Systems Group´is hõlmab meie mitmekesine taust ning eetos nii lääne kui ida kultuuri. Kombineeritud distsipliinid võimaldavad meil tõhusalt suhelda tõeliste kvalifitseeritud klientide ja partneritega ning hoida neid põhisuhetes. Koos pikaajalise kogemusega kõrgtehnoloogia-, nafta- ja naftakeemia-, õigus-, finants- ja pangandussektoris, pakub Complus Systems Group jätkusuutlikku silda äri juhtimisel Euroopasse, Aasiasse ja USA-sse.

Stefano Ferrari

Ettevõtja, COMPLUS SYSTEMS GROUPi asutaja

Jaga meie veebisaiti

Palun jagage meie veebisaiti oma sotsiaalmeedias. AITÄH!!!