Täiustatud õli taastumine

Complus Systemsil on hea meel tuua turule EOR -toodete Complus Trading North America LLC liin.

Pärast kakskümmend (20) aastat tööstus- ja naftaväljade turul tunneme, et teame, milliste probleemidega silmitsi seisame, ja oleme neid lahendanud Complus Trading EOR tootesarjaga. Complus Trading North America LLC jätkab tootearendust tänapäeva probleemide lahendamiseks.

Täpsemalt käsitlevad Complus Trading EOR tooted kaevude stimuleerimist peamiselt oma AlphaZyme D-300 ensüümipõhise EOR-toote ja ka keemiliste EOR-toodete täieliku sarja kaudu. Lisaks oleme hiljuti välja töötanud AplphaZyme D-400, mis sobib eriti hästi polümeeride kasutamisest tingitud kaevu ummistuse korral. AlphaZyme D-400 lõikab polümeerid auku ja samal ajal stimuleerivad ensüümid kaevu, andes uue elu kaevudele, mida enam ei toodeta.

AlphaZyme D-300 and FI1741 - Labori test (palun vali eestikeelsed subtiitrid)

Bioremondimine

Complus Systems tutvustab turul heameelega keskkonna puhastusvahendite sarja "Complus Chemicals".

Pärast kahekümne (20) aastat tööstustööstuses ja naftaväljade turul tunneme, et teame, milliste probleemidega meie silmitsi seisame, ja oleme seisnud silmitsi nende tootesarjaga "Complus Chemicals". Complus Chemicals jätkab toodete väljatöötamist tänapäeva probleemide jaoks.

Eelkõige tegeleb Complus Chemicals süsivesinike ja kloriididega saastunud pinnase saastunud pinnase ja vee taasväärtustamisega, kasutades kõiki biolagunevaid tooteid, mis on teaduslikult toodetud mikroorganismide ja looduslike polümeeride mõõtmiseks.

RemediADE - kloriidiga saastunud pinnase kiire bioregenereerimine (palun vali eestikeelsed subtiitrid)

RemediADE - bioremondimine (palun vali eestikeelsed subtiitrid)

Keemiline tootmine

Isikupärastatud segu kõrgelt kvalifitseeritud meeskonna poolt

Tootmise katkemist võivad põhjustada saasteained ja muud probleemid, näiteks parafiin, emulsioon, korrosioon või katlakivi. Kui see juhtub, on siin teid aitamas Complus Systems Groupi korporatiivne osakond Complus Chemicals.

Meie isikupärastatud keemiatoodete seeria koos enam kui 85-aastase kogemusega nafta- ja gaasisektoris, professionaalsus ja kõrgelt kvalifitseeritud abimeeskond muudavad erinevuse. Hoiame kaevude voogu maksimaalsel võimsusel, maksimaalse efektiivsusega ja võimalikult väikeste kuludega, ohverdamata kvaliteeti.

Põllu jõudlus on teie edu jaoks kriitilise tähtsusega, seetõttu arvestage alati Complus Chemicalsiga.

Meie laias tootevalikus on muu hulgas:

    emulgaatorid
    Parafiini inhibiitorid
    Parafiini dispergeerivad ained
    vahuärastite
    Veeselgendid
    Mustuse inhibiitorid
    Korrosiooni inhibiitorid
    biotsiidid
    Pindaktiivsed happed
    Hapnik pühib
    Vesiniksulfiid pühib
    Pühib süsihappegaasi
    vaht
    Seebikepid
    Soola inhibiitorid
    Hüdraadi inhibiitorid
    Tooted voo parandamiseks
    Spetsiaalsed tooted ja palju muud

Laboriteenused

Tootmiskemikaalide laboratoorsete katsete teenused


Kõik-ühes lahendusena ei paku Complus Chemicals mitte ainult professionaalseid laboriteenuseid, vaid tarnib ka tootmiskemikaale probleemi raviks või parandamiseks.

Pakume laborikatsete teenuseid:

Vee täielik analüüs skaalaindeksitega
Vahutrendid
Viskoossus (cps)
Juhtivus ja vastupidavus
Suspendeeritud ja lahustunud tahke aine
FTIR-analüüs
Kogunemise analüüs
Keemiline ühilduvus
IR õli ja rasv
Korrosiooni- ja akumulatsioonikupongi analüüs
Keemiliste jääkide analüüs
Membraanifiltri analüüs
Toorõli täielik analüüs
API raskusaste
DSC pilvepunkt
DSC valamispunkt
Asfalteeni sisaldus
DSC külmfiltri ummistumispunkt
BS ja W
Happe redutseerivad bakterid (ARB)
Bakterid sulfaadi redutseerimiseks (SRB)
Bakterikultuurid
Leekpunkt

Valmistamine ja segamine

Kohandatud segu optimaalse jõudluse saavutamiseks


Complus Chemicals segab teie naftaväljade tootmise vajaduste jaoks kohandatud tooteid. Jälgime pidevalt kvaliteedikontrolli ja välitingimuste täitmist, et tagada oma toodete kavandatud toimimine.

Kolme segamisettevõttega, mis asuvad Broussardis ja Lafayette'is, Louisianas ja Bay Citys, Texases, on meil võimalus pakkuda tooteid ja teenuseid kiiresti ja tõhusalt nafta- ja gaasiettevõtjatele, tehastele ja rafineerimistehastele kogu maailmas.

Jaga meie veebisaiti

Palun jagage meie veebisaiti oma sotsiaalmeedias. AITÄH!!!

Firmast Complus Systems

2006. aastal asutatud sõltumatu ettevõte Complus Systems Group, mis asub Tallinnas, Eestis ja Itaalias Milanos, keskendub energia füüsilistele toodetele, loodusvaradele, samuti energiasäästutoodetele ja innovatsioonitehnoloogiatele. Meie globaalsed suhted võimaldavad meil pakkuda oma parima kvaliteediga tooteid ja teenuseid kvalifitseeritud klientidele ja vastaspooltele. Complus Systems Group on ettevõte, mille ärimudel põhineb sarnastel ajaloolistel alustel selliste ettevõtetega nagu Itaalia (ettevõtte omanikud on itaallased), kuid millel on selge 21. sajandi nägemus sellest, kuidas muutuvate tehnoloogiliste ja rahaliste nõudmistega meie globaalses ühiskonnas on muutnud majanduslikku ja poliitilist maastikku, et luua ainulaadseid võimalusi.