Turu mitmekesistamise võtmed

Kui olete välja töötanud eduka ettevõtte, piirab teie kasvu teie turu suurus. Mitmekesistamisstrateegia avab uusi võimalusi.

Meie ärivaldkonnad

Saate mitmekesistada oma toodete pakkumist või sihtturge, kuid peate laiendama oma ettevõtte silmaringi

Kauplemine

Nafta- ja gaasitoodete ja -seadmete ning rohelise energiaga kauplemine

Naftakeemia

Ringlussevõetud ja neitsi polüpropüleeni, kõrge tihedusega polüetüleeni ja madala tihedusega polüetüleeni tootmine ja müük

Kemikaalid

Complus Chemicals'i divisjon keskendub kvaliteetsete kemikaalide ja teenuste pakkumisele õiglase hinnaga. Seda toetavad aastatepikkused kogemused tööstuses. Meie „äri on isiklik” filosoofia tähendab, et väärtustame kasumi asemel ausust ja terviklikkust. Saame julgelt väita, et teame, mida teha, mida öelda ning kui palju see maksma läheb.

Energiasääst

Liiteseadmega ühilduvate LED-torudega on luminofoorlampidelt LED-le üleminek lihtne ja kuluefektiivne. Elektritöid pole vaja teha. Plug & Play.
Praeguse tarbimise massiline vähendamine
märkimisväärselt kokkuhoides! Vähenenud voolutarbimise tõttu vähenes
süsinikdioksiidiheide märgatavalt!
Garanteeritud kasutusiga 5 aastat (hoolduskulude suur kokkuhoid).

Innovatsioonitehnoloogia

Uute tehnoloogiate kavandamine, tootmine ja müük ning süsteemiintegratsioon. E-valitsemisega blokeeritud ahelaga kaitstud süsteemide turustamine ja kodanikele teenuste digitaliseerimine nii era- kui ka avalike asutuste poolt.

Äriteenused

Eestis ettevõtluse alustamiseks osutatavad teenused, ärijuhtimine, fiskaalne ja juriidiline tugi, maksude optimeerimine ettevõtetele, kes soovivad oma äritegevust ainult siia üle tuua või soovivad oma tegevuse täielikult ümber paigutada.

Tööstusseadmed

COMPLUS SYSTEMS on võimeline ellu viima projekte nende kontseptsioonist kuni lõpuni, integreerides projekteerimise, projekteerimise, ostmise, tootmise, renoveerimise, katsetamise, pakendamise, ekspordi, paigaldustugi, kasutuselevõtu ja käivitamise. Meie eesmärk on pakkuda terviklikke eritellimusel valmistatud lahendusi, mis on esmajoones orienteeritud nafta- ja gaasitööstusele, kaevupeast kuni müügikohani, mida toetavad kogenud ja teadlikud tööstuse spetsialistid, kes keskenduvad peamiselt tegevuse tõhususele, järgides rangelt ohutus- ja keskkonnanõudeid. määrused.

Veepuhastus

Complus Systemsi mitmefaasiline reaktor on täiustatud oksüdatsiooniprotsess, mis tekitab reoveevoolust väga reaktiivseid oksüdeerivaid radikaale ilma täiendavate kemikaalide või eel-oksüdeerijateta.

Reoveevoolus suspendeeritud biotahked ained vähendavad oluliselt osakeste suurust rakulise aine lüüsimise ja seejärel redutseeritud osakeste oksüdeerimise teel. See protsess on võimeline saavutama vee täieliku steriliseerimise ainuüksi selle protsessiga. Selle tulemuseks on kääritusseadmesse sisenevate tahkete ainete bioreaktiivsuse kiirenemine, mis vähendab seedimiseks kuluvat aega.

Lahustunud tahked ained nagu metalliioonid redutseeritakse oksüdeeritud olekusse, kus metalliioon on seotud hapnikuga, muutes selle lahustumatuks. Lahustumatu materjal moodustab tahke sademe, mis eemaldatakse tavapärase filtreerimise teel. Kloriidid, mis olid varem metalliioonidega iooniliselt seotud, moodustavad kloordioksiidi ja vaba kloori..

Ehitame oma teenused ja tooted oma väärtuste esindamiseks

Complus Systems Group´is hõlmab meie mitmekesine taust ning eetos nii lääne kui ida kultuuri. Kombineeritud distsipliinid võimaldavad meil tõhusalt suhelda tõeliste kvalifitseeritud klientide ja partneritega ning hoida neid põhisuhetes. Koos pikaajalise kogemusega kõrgtehnoloogia-, nafta- ja naftakeemia-, õigus-, finants- ja pangandussektoris, pakub Complus Systems Group jätkusuutlikku silda äri juhtimisel Euroopasse, Aasiasse ja USA-sse.
                                                                                      
Stefano Ferrari
Complus Systems Groupi tegevjuht

Jaga meie veebisaiti

Palun jagage meie veebisaiti oma sotsiaalmeedias. AITÄH!!!

Firmast Complus Systems

2006. aastal asutatud sõltumatu ettevõte Complus Systems Group, mis asub Tallinnas, Eestis ja Itaalias Milanos, keskendub energia füüsilistele toodetele, loodusvaradele, samuti energiasäästutoodetele ja innovatsioonitehnoloogiatele. Meie globaalsed suhted võimaldavad meil pakkuda oma parima kvaliteediga tooteid ja teenuseid kvalifitseeritud klientidele ja vastaspooltele. Complus Systems Group on ettevõte, mille ärimudel põhineb sarnastel ajaloolistel alustel selliste ettevõtetega nagu Itaalia (ettevõtte omanikud on itaallased), kuid millel on selge 21. sajandi nägemus sellest, kuidas muutuvate tehnoloogiliste ja rahaliste nõudmistega meie globaalses ühiskonnas on muutnud majanduslikku ja poliitilist maastikku, et luua ainulaadseid võimalusi.