COMPLUS SYSTEMS GROUP

Proba merx facile emptorem reperit

 

Image

Complus Systems Group´i ülevaade

Complus Systems Group´is hõlmab meie mitmekesine taust ning eetos nii lääne kui ka ida kultuuri. Kombineeritud distsipliinid võimaldavad meil tõhusalt suhelda tõeliste kvalifitseeritud tarnijate ja ostjatega ning neid hoida. Pikaajaline kogemus õigus-, finants- ja pangandussektoris ning kõrgtehnoloogia valdkonnas võimaldab Complus Systems Group´il pakkuda jätkusuutlikku silda äri juhtimisel Euroopasse, Aasiasse ja USA-sse.

Kohalolek

Complus Systems Group kindlustab oma kohalolekut peamiselt Euroopas (Eestis, Itaalias ja Šveitsis) ning sellel on sõltumatud esindajad Venemaal, Hiinas, Taiwanis ja USA-s.

Hoidke meiega ühendust

Võtke meiega ühendust Facebooki Messengeri kaudu ja .... ärge unustage meeldima meie Facebooki lehele. TÄNU !!!

Messenger Live Chat

Like us on Facebook

Image

Firmast Complus Systems

2006. aastal asutatud sõltumatu ettevõte Complus Systems Group, mis asub Tallinnas, Eestis ja Itaalias Milanos, keskendub energia füüsilistele toodetele, loodusvaradele, samuti energiasäästutoodetele ja innovatsioonitehnoloogiatele. Meie globaalsed suhted võimaldavad meil pakkuda oma parima kvaliteediga tooteid ja teenuseid kvalifitseeritud klientidele ja vastaspooltele. Complus Systems Group on ettevõte, mille ärimudel põhineb sarnastel ajaloolistel alustel selliste ettevõtetega nagu Itaalia (ettevõtte omanikud on itaallased), kuid millel on selge 21. sajandi nägemus sellest, kuidas muutuvate tehnoloogiliste ja rahaliste nõudmistega meie globaalses ühiskonnas on muutnud majanduslikku ja poliitilist maastikku, et luua ainulaadseid võimalusi.