COMPLUS SYSTEMS GROUP

Proba merx facile emptorem reperit

 

Meist

Complus Systems Group on Eestis (Tallinnas), Itaalias (Milaanos) ning Põhja-Ameerikas asuv, 2006. aastal asutatud sõltumatu kaubandus- ja tootmisettevõte. Complus Systems Group keskendub peamiselt viiele ärivaldkonnale: nafta- ja gaasitoodete ning energiasäästutoodetega kauplemine, naftakeemia tooted (HDPE, LDPE ja PP), keemiatoodete tootmine ja müük, innovatsioonitehnoloogia ja äriteenused.

Ülesanne

Meie eesmärk on luua uusi tooteid, teenuseid ja äriideesid, suurendamaks klientide efektiivsust, tootlikkust ja innovatsiooni.
Usume kindlalt, et heade tulemuste saavutamiseks on aus ja korrektne käitumine ettevõttes kohustuslik.
Ärieetika äärmiselt kõrge taseme saavutamiseks valitakse ComPlus Systemsi töötajad hoolikalt ja neid jälgitakse pidevalt.
Usume, et "Klient on kuningas" ning teeme kõik endast oleneva, et oma kliente ja investoreid rahuldada.
ComPlus Systems on aususe, täpsuse, oskusteabe ja innovatsiooni garantii.

Meie meeskond

ComPlus Systems Group´i meeskonnal on üle 50 aasta ühiseid kogemusi kaubanduse, turunduse, müügi, innovatsioonitehnoloogia, juriidilise, maksunduse, finants-, väärtpaberite haldamise ja kommertspanganduse valdkonnas.

Võta meiega ühendust

Kui soovite lisateavet või täpsustusi, võtke meie meeskonna liikmetega ühendust ning lihtsalt teavitage meid oma projektidest ja ettevõttest.
Image

Complus Systems Group´i ülevaade

Complus Systems Group´is hõlmab meie mitmekesine taust ning eetos nii lääne kui ka ida kultuuri. Kombineeritud distsipliinid võimaldavad meil tõhusalt suhelda tõeliste kvalifitseeritud tarnijate ja ostjatega ning neid hoida. Pikaajaline kogemus õigus-, finants- ja pangandussektoris ning kõrgtehnoloogia valdkonnas võimaldab Complus Systems Group´il pakkuda jätkusuutlikku silda äri juhtimisel Euroopasse, Aasiasse ja USA-sse.

Kohalolek

Complus Systems Group kindlustab oma kohalolekut peamiselt Euroopas (Eestis, Itaalias ja Šveitsis) ning sellel on sõltumatud esindajad Venemaal, Hiinas, Taiwanis ja USA-s.

Hoidke meiega ühendust

Võtke meiega ühendust Facebooki Messengeri kaudu ja .... ärge unustage meeldima meie Facebooki lehele. TÄNU !!!

Messenger Live Chat

Like us on Facebook

Image